Słonecznie -2°C

Ingi, Maurycego, Sambora

Aktualności

20-10-2014

Święto KEN w Gminie Chynów

  Dnia 10 października 2014 r. w sali konferencyjnej Gminnego Domu Kultury w Chynowie odbyła się uroczystość z okazji Dnia Komisji Edukacji Narodowej, na którą licznie przybyli nauczyciele, pracownicy obsługi szkół Gminy Chynów i zaproszeni goście. Organizatorem spotkania był  Wójt Gminy Chynów,   Pan Tadeusz Zakrzewski, który złożył życzenia z okazji Dnia KEN  oraz podziękowała nauczycielom za pracę wkładaną w trudny   proces dydaktyczno-wychowawczy. 

20-10-2014

Ślubowanie klas I w PSP Zalesiu

  Dzień 14 października 2014 roku w Publicznej Szkole Podstawowej im. Poetów Polskich w Zalesiu był bardzo ważnym dniem dla najmłodszych klas. W tym dniu odbyła się uroczystość ślubowania i pasowania dzieci na uczniów szkoły. Wychowawczyni klasy I Alicja Świątkiewicz powitała zaproszonych gości, dyrekcję szkoły, nauczycieli oraz rodziców i uczniów. Uroczystość poprowadziła uczennica klasy VI – Zuzanna Brynda. 

Źródło: PSP w Zalesiu

17-10-2014

Seminarium pt. „Współpraca organizacji pozarządowych z samorządem lokalnym”

Stowarzyszenia W.A.R.K.A. i Stowarzyszenia Biuro Obsługi Ruchu Inicjatyw Społecznych BORIS, zapraszają na seminarium pt. „Współpraca organizacji pozarządowych z samorządem lokalnym”, które odbędzie się  29 października (środa) w godzinach 15.00 – 18.30 w lokalu Spółdzielni Socjalnej "A PRIORI" w Radomiu, ul. Grodzka 4. 

Źródło: Stowarzyszenie WARKA

17-10-2014

Pierwszoklasiści z PG w Chynowie wyruszyli szlakiem swojego patrona…

Pierwszoklasiści z PG w Chynowie wyruszyli szlakiem swojego patrona…

            W dniu 7 października o godz. 8.00 uczniowie klas IB, IC i ID wraz ze swoimi wychowawczyniami wyruszyli na całodniową wyprawę szlakiem patrona swojej nowej szkoły.

          Celem   wycieczki było przede wszystkim bliższe zapoznanie pierwszoklasistów z biografią Władysława Stanisława Reymonta poprzez odwiedzenie miejsc związanych z jego życiem i twórczością.

Źródło: PG w Chynowie

<   >