Słonecznie 10°C

Franciszka, Lamberty, Narcyza

Aktualności

16-09-2014

Legia Warszawa sprzymierzeńcem w projekcie  „STOP- przemocy w gminie Chynów”

Legia Warszawa sprzymierzeńcem w projekcie „STOP- przemocy w gminie Chynów”

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Chynowie rozpoczął udział w projekcie socjalnym realizowanym przez starszego pracownika socjalnego Monikę Słoniewską pt. „STOP-przemocy w gminie Chynów”, patronat honorowy nad projektem sprawuje Wójt   Gminy Chynów Tadeusz Zakrzewski.
Celem projektu jest zmniejszenie zjawiska przemocy w rodzinie dzięki rozwojowi działań profilaktycznych na terenie gminy Chynów oraz bezpośrednie wsparcie osób zagrożonych i dotkniętych przemocą .

16-09-2014

Uroczyste wmurowanie kamienia węgielnego sali sportowej przy PSP w Sułkowicach

Uroczyste wmurowanie kamienia węgielnego sali sportowej przy PSP w Sułkowicach

  W piątek 12 września br. odbyła się uroczystość wmurowania kamienia węgielnego nowo budowanej Sali sportowej przy szkole w Sułkowicach. Pomysł na wybudowanie sali gimnastycznej powstał kilka lat wcześniej. Radni terenów, z których dzieci uczęszczają do tej placówki oświatowej, widząc wzrost ilości uczniów, rozwój rejonu i potrzebę wykonania inwestycji,   złożyli wniosek do Rady Gminy o zabezpieczenie środków finansowych na realizację tego zadania.

16-09-2014

OSP Drwalew ma najlepszych strażaków

OSP Drwalew ma najlepszych strażaków

  W niedzielę 31 sierpnia br.   na stadionie Grójeckiego Ośrodka Sportu „Mazowsze” odbyły się VI Zawody Sportowo-Pożarnicze jednostek OSP powiatu grójeckiego. W zawodach wzięło udział 4 drużyny z terenu gminy Chynów, dwie kobiece i dwie męskie z jednostek OSP Chynów i OSP Drwalew. Męska drużyna OSP Drwalew broniła pierwszego miejsca z poprzednich zawodów. 

12-09-2014

Opłata za odbiór odpadów  III kwartał

Opłata za odbiór odpadów III kwartał

 

  Uprzejmie przypominamy, że 15 września mija termin opłaty za gospodarowanie odpadami za III kwartał br. 

Za odbiór stałych odpadów komunalnych płacimy bez wezwania na konto bankowe Związku Międzygminnego pod nazwą „Natura” w Banku Spółdzielczym w Grójcu nr:

64 9128 0002 2001 0018 8359 0001

lub u inkasenta

 

<   >