Po wakacyjnej przerwie, zawodnicy kartingowi wrócili na tor w II Rundzie Kartingowych Mistrzostw Polski. Zawody odbyły się w Zielonej Górze (Stary Kisielin) w dniach 19-21 sierpnia.

Zawody zaczęły się w piątek od jazd kwalifikacyjnych. Występujący w kategorii Mini ROK Kamil Grabowski (195) uzyskał bardzo dobry czas i w stawce 26 zawodników uplasował się na 4-tym miejscu.

W sobotę zostały rozegrane dwa wyścigi, w których Kamil meldował się na czwartym miejscu. Szczególnie drugi wyścig był bardzo emocjonujący, kiedy po starcie, Kamil został uderzony i spadł na 11-te miejsce, a następnie sukcesywnie odrabiał straty, aż do czwartego miejsca. W tym wyścigu Kamil również uzyskał najlepszy czas okrążenia.

Niedzielne wyścigi odbyły się w warunkach deszczowych. W pierwszym wyścigu, po starcie Kamil spadł na odległą pozycję i do mety udało mu się odzyskać tylko kilka pozycji. Wyścig zakończył na 9-tym miejscu. Drugi wyścig niestety zakończył się dla Kamila już na pierwszym okrążeniu, kiedy brał udział w kolizji kilku zawodników. Po kolizji niestety nie udało mu się już wrócić na tor.

Dobra jazda, szczególnie w sobotę, zapewniła Kamilowi bardzo dobre 6-te miejsce w rundzie oraz 7-me miejsce w końcowej klasyfikacji Kartingowych Mistrzostw Polski