Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Chynowie


Szanowni Pacjenci, 

Uprzejmie informujemy, że od dn. 11.01.2020 r . rozpoczęliśmy wstępne zapisy na szczepienia przeciwko COIVID-19.

W chwili obecnej zapisujemy wszystkich chętnych pacjentów począwszy od 16 roku życia.


Zaznaczamy jednak że kolejność szczepień będzie zgodna z wytycznymi określonymi przez Ministerstwo Zdrowia


Zapisy pozwolą nam ocenić skalę zapotrzebowania na ilość szczepionek oraz na konieczność zapewnienia potrzebnej ilości personelu w celu zorganizowania i sprawnego przeprowadzenia szczepień.

Zapisów można dokonywać osobiście przychodząc do Ośrodka Zdrowia w Chynowie, ul. Główna 56 lub telefonicznie, dzwoniąc na nr tel. 514 972 369, SPZOZ w Chynowie. Jest to telefon dedykowany wyłącznie do zapisów na szczepienie przeciwko COVID-19, ewentualnie można dzwonić na numer telefonu do rejestracji ( 48 6614218 ), ponieważ pozostałe telefony chcemy zostawić dostępne dla pacjentów dzwoniących w innych sprawach, w celu zapisu prosimy przygotować nr pesel oraz nr telefonu kontaktowego w celu umówienia na konkretny termin szczepienia.

O terminie szczepienia będą Państwo informowani telefonicznie lub sms z prośbą o potwierdzenie Państwa obecności w tym dniu.

Szczepienia będą wykonywane w Ośrodku Zdrowia w Drwalewie - ul. Grójecka 12.

Nie znamy jeszcze dokładnych terminów kiedy otrzymamy szczepionkę i rozpoczniemy szczepienia, będziemy Państwa na bieżąco informowali o szczegółach.

Jednocześnie prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość w przypadku trudności z dodzwonieniem się do Ośrodka Zdrowia.Zgodnie z informacją podaną przez szefa KPRM Michała Dworczyka, od 15.01.2020 r.:

„Osoba, która chce się zaszczepić, musi mieć wiedzę, że kategoria wiekowa, do której należy, jest teraz szczepiona, ma trzy kanały, dzięki którym może się zapisać na termin szczepienia, trzy możliwości : może udać się do swojej placówki zdrowia, jeśli nie ma ochoty wychodzić z domu, może skorzystać z infolinii, wybiera nr 989 i tam może się umówić na termin szczepienia, trzeci kanał to kanał internetowy - wybieramy miejsce i termin dwóch szczepień. Od 25 stycznia będą się mogli szczepić seniorzy powyżej 70 r.ż. „Dodatkowe informacje można uzyskać na stronie:

https://www.gov.pl/web/szczepimysieDariusz Nogal

Kierownik SP ZOZ w Chynowie