W dniu 3 września 2020 r. w Gminnym Domu Kultury w Chynowie miało miejsce uroczyste pożegnanie Pani Hanny Rębiś - Dyrektora Publicznej Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Machcinie, która po blisko 40 latach pracy przeszła na zasłużoną emeryturę. W spotkaniu wzięli udział Wójt Gminy Chynów, przedstawiciele Rady Gminy Chynów, pracownicy Urzędu Gminy i Gminnego Zespołu Obsługi Placówek Oświatowych w Chynowie oraz dyrektorzy szkół Gminy Chynów.

Pani Hanna Rębiś pracowała w Publicznej Szkole Podstawowej w Machcinie od 1980 r. jako nauczyciel, a od 1 września 1991 r. na stanowisku dyrektora szkoły. Funkcję dyrektora szkoły pełniła przez 29 lat – najdłużej w historii oświaty naszej gminy.

Wójt Gminy Chynów Tadeusz Zakrzewski wręczając Pani Hannie Rębiś bukiet kwiatów, podziękował za lata owocnej współpracy, ogromne zaangażowanie, poświęcenie oraz trud włożony w pracę na rzecz szkoły. Wyraził nadzieję, iż Pani Hanna będzie miło wspominać lata pracy w naszej gminie i ludzi, z którymi przyszło jej współpracować.

Dziękujemy Pani Dyrektor i życzymy dużo zdrowia, wielu powodów do radości, realizacji własnych pasji i marzeń oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.