W niedzielne popołudnie 18 września 2022 r. podczas Rodzinnego Pikniku w Chynowie

„Z Seniorami nie można się nudzić”, na chynowskiej scenie swoje zdolności wokalne przedstawiły następujące zespoły:
Klub Seniora Słodkie Babeczki z Watraszewa
Klub Seniora Radość z Życia w Warce
Klub Senior + w Goszczynie
Grupa Seniorów Kwitnąca Jabłoń z Konar
Klub Seniora Młodzi Duchem z Michalczew
Klub Seniora Złoty Wiek w Warce
Koło Gospodyń Wiejskich „Cudawianki” z Machcina
Klub Emeryta „Pełnia Życia” z Chynowa

Piknik był uwieńczeniem działań, na które pozyskano dotację z Działaj Lokalnie. Organizatorem Pikniku był Gminny Dom Kultury w Chynowie oraz Klub Emeryta Pełnia Życia z Chynowa.
Przybyłe Kluby powitali: Wójt Gminy Chynów Tadeusz Zakrzewski, Przewodniczący Rady Gminy Chynów Stanisław Mróz, Radni Gminy Chynów, Starosta Powiatu Grójeckiego Krzysztof Ambroziak.

Piknik odbył się w przyjaznej, miłej atmosferze, Seniorzy swoim optymizmem zarazili publiczność. Oprócz występów Seniorów, swoje zdolności pokazali rodzeństwo Diana i Kajetan Dyliccy oraz Amelka Zaroń. Młodzi artyści wzruszyli publiczność.

W przemowach wielokrotnie podkreślano, że seniorzy są ostoją rodzin, wkładają zaangażowanie oraz serce w kultywowanie ludowych tradycji, a możliwość spełnienia oraz czas dla siebie odnajdują właśnie na takich integracyjnych spotkaniach czy działaniach
w Klubie.

Czynny udział w przygotowaniach do Pikniku brało udział KGW z Drwalewa Klawe Drwalewianki, OSP w Chynowie, oraz sponsorzy Sklep „Staś” Sułkowice oraz EWMAJ Jędrzejczyk i Spółka. Podczas wydarzenia można także było skonsultować się z Rehabilitantem, Andrzejem Bolikowskim. Ogromne podziękowania.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom Pikniku.