Na obiektach Hutnika Warszawa przy ul. Marymonckiej odbył się Finał Turnieju Wojewódzkiego 1x1 pod patronatem Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej.

W zmaganiach wzięło udział 64 zawodników i zawodniczek, którzy wygrali swoje kategorie wiekowe w Turniejach powiatowych.

Klub z Chynowa na Turnieju reprezentowali:

Oliwia Woźniak rocznik 2012

Sara Grzyb rocznik 2015

Filip Wojtowicz rocznik 2014

Niestety zawodniczki z Chynowa odpadły z Turnieju po rozgrywkach grupowych, ale za toFilip Wojtowicz nie miał sobie równych i wygrał wszystkie mecze grupowe meldując się w półfinale.

W półfinale zawodnik GKS Chynów, a potem w finale nie dał szans swoim rywalom i został najlepszym zawodnikiem Turnieju Wojewódzkiego 1x1 rocznika 2014. Filip Wojtowicz Puchar za I- miejsce odebrał z rąk w-ce Prezesa MZPN Artura Kolatora.

Gratulujemy piłkarzowi GKS Chynów Filipowi Wojtowiczowi i życzymy kolejnych sukcesów piłkarskich.