956eea9b-1e92-487f-ae02-92a7be635a84

NIEZWYKŁY SPEKTAKL w Przedszkolu Publicznym w Chynowie

Z okazji Dnia Dziecka - rodzice zagrali dla swoich dzieci

W dniu 3 czerwca sala gimnastyczna w ZSP w Chynowie przemieniła się za sprawą pięknej scenografii wykonanej przez rodziców i nauczycielki z grupy Maluszków w bajkową krainę.

Blisko miesiąc grupa rodziców w tajemnicy przed maluchami przygotowywała dla nich spektakl na motywach wiersza ,,Rzepka” Juliana Tuwima. Próby odbywały się wieczorami. Czasami trudno było dopasować terminy, ale się udało!

Rodzice spisali się na medal, a ich wysiłek został zrekompensowany uśmiechami dzieci i fantastyczną atmosferą. Przedszkolaki z zapartym tchem i z niecierpliwością oczekiwały kolejnych postaci, które pojawiały się na scenie. Każda z postaci zagrała wyjątkowo i oryginalnie. Brawurową grę rodziców uzupełniały doskonale dobrane stroje, rekwizyty i muzyka. Brawom nie było końca. Dzieci były zachwycone.

Dyrektor Przedszkola, pani Małgorzata Pawelczyk bardzo serdecznie podziękowała za tak wielkie zaangażowanie i profesjonalizm, prosząc po tak spektakularnej premierze o jeszcze jeden występ dla dzieci ze szkoły.

Rodzice powtórnie fenomenalnie wcielili się w swoje role i zauroczyli publiczność, która podziękowała im owacjami na stojąco.

Jesteśmy dumni, że Rodzice angażują się w życie przedszkola i poświęcając swój wolny czas przygotowali tak miłą niespodziankę dla milusińskich. Gratulujemy talentu i dziękujemy za wspaniałe teatralne przeżycia wierząc, że to nie koniec, ale dopiero początek grupy teatralnej.

W rolę narratora wcieliła się Pani Renata Maciak.

W przedstawieniu wystąpili:

Rzepka- Dariusz Dybcio,

Dziadek- Michał Grudzień,

Babcia- Katarzyna Grudzień,

Wnuczek- Marek Jarosławski

Mruczek - Marzena Karkowska,

Kotek- Bożena Majak,

Kurka-Małgorzata Witkowska,

Gąska- Magda Wilmańska,

Biedronka- Elżbieta Ziółkowska,

Bocian- Lidia Salmanowicz,

Żabka- Ewa Odowska,

Kawka- Agnieszka Kołdys.

Operator muzyki - Artur Zacharek

Scenariusz i reżyseria- Anna Kalbarczyk

Gratulujemy i dziękujemy!!!!!!!!!!!!!

Źródło: ZSP w Chynowie