Zespół Szkolno – Przedszkolny w Chynowie to miejsce przyjazne dzieciom, gdzie staraniem pani dyrektor Małgorzaty Pawelczyk, nauczycieli i rodziców dzieje się wiele dobrego. Najważniejsze jest dobre wychowanie i wysoki poziom nauczania. Wszechstronny rozwój dzieci i stworzenie im właściwych warunków do nauki jest tu priorytetem.

Świat zmienia się w zawrotnym tempie, chcemy aby nasze dzieci pokonywały przeciwności i osiągały sukcesy. Nie mogą mieć kompleksów, czuć się onieśmielone czy zagubione wobec zdobyczy techniki.

I na pewno tak się stanie, gdyż wokół naszej szkoły zgromadzili się wrażliwi, wspaniali ludzie, którzy rozumieją potrzeby naszej szkoły i z wielką życzliwością odpowiedzieli na nasz apel o wsparcie finansowe przy zakupie kolejnej tablicy multimedialnej. To dzięki nim nowoczesne technologie komputerowe stają się dostępne dla naszych dzieci i nauczycieli. Tablica interaktywna to przecież „okno na świat”. Dzieci chętnie „chodzą do tablicy”, a nauka jest przyjemną, atrakcyjną zabawą.

Dzięki naszym sponsorom, ludziom mającym wielkie serce, spełniło się nasze marzenie: kolejna, piąta tablica interaktywna w piątej sali dydaktycznej!

Ogólna kwota otrzymana od sponsorów to 6 900 złotych.


Serdeczne podziękowania i najlepsze życzenia wszelkiej pomyślności dla:

1. „Ewmaj”- Adam Jędrzejczyk

2. Bank Spółdzielczy w Chynowie

3. „Bramax” – Paweł Gos

4.„Kaufland” – Grójec

5. Drewmet”- Wojciech Włodarski

6. Urszula Przybylska – rodzic

7. Beta-Trans”- Tomasz Borowski, Beata Cybulska

8. Rada Rodziców PSP w Chynowie

9. Samorząd Uczniowski

10. „Drinkbary” – Ewa Pilacka, Edyta Fudecka

11. Grzegorz Pilacki – rodzic

12. „Tęcza” Krzysztof Wilmański

13. „Malchem” – Cezary Malski

14. Hurtownia owoców i warzyw „Center – Fruit”- Tomasz Książek

15. Joanna Kucharska – rodzic

składają :

dyrekcja, nauczyciele, uczniowie, rodzice z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Chynowie.