Święta Bożego Narodzenia to czas wyjątkowy, pełen niezwykłej magii. By ją poczuć, w Publicznej Szkole Podstawowej im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Budziszynku odbył się konkurs szkolny: " Sala lekcyjna w świątecznej szacie", zorganizowany przez Samorządu Uczniowski. Wzięły w nim udział dzieci ze wszystkich klas naszej szkoły, oraz przedszkolaki. Uczestnicy mieli trzy tygodnie na wykonanie różnych elementów dekoracji, ozdób świątecznych i przygotowanie wystroju swojej sali. Zaangażowanie było ogromne i przerosło oczekiwania wychowawców klas. Uczniowie wykazali się niesamowitą pomysłowością i kreatywnością. Stworzyli wiele ciekawych i niebanalnych ozdób, które pojawiły się w klasach tuż przed rozstrzygnięciem konkursu.

7 grudnia cała szkoła przystroiła się w świąteczne szaty. Każda z sal wyglądała przepięknie, ubrana w śnieżne, brokatowe stroje - zachwycając różnorodnością i atrakcyjnością.

Jurorzy mieli naprawdę trudny wybór, ponieważ wykonane dekoracje prezentowały się wspaniale.

Laureatami zostali uczniowie klasy IV (sala nr 7), otrzymali nagrody w postaci maskotek - małych, uroczych mikołajków, zaś pozostali uczestnicy - słodycze, by docenić ich trud i zaangażowanie w rywalizacji.

Gratulujemy serdecznie i dziękujemy za udział w konkursie.

Joanna Smolarek