W piątek 15 stycznia po raz kolejny świętowaliśmy w naszej szkole Dzień Babci i Dziadka i bawiliśmy się na zabawie choinkowej. Licznie przybyli goście obejrzeli ciekawe i oryginalne Jasełka a następnie wysłuchali wierszy i piosenek, w których dzieci wyraziły całą swoją miłość i wdzięczność dla Babć i Dziadków. Niejedna łza wzruszenia zakręciła się w oku.

Pani Dyrektor podziękowała artystom i nauczycielom za przygotowanie programu oraz Babciom i Dziadkom za wspaniałe wnuki. Życzyła Seniorom zdrowia, radości i miłości bliskich. Zapowiedziała też kolejne niespodzianki.

Goście obejrzeli galerię portretów w odnowionej sali przedszkolnej, otrzymali upominki i życzenia od wnuków. Następnie udali się na słodki poczęstunek. Ożywionym rozmowom i wspomnieniom nie było końca. Niezastąpione Mamy w tym czasie już przygotowały następną atrakcję – Loterię Fantową, która cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Babcie, Dziadkowie i wnuki z wypiekami na twarzy oglądali wylosowane fanty i dzielili się wrażeniami z zabawy. A potem ruszyliśmy do tańca przy starych i nowych przebojach. Wszyscy zgodnie śpiewali: „Tych lat nie odda nikt”, „Pierwszy siwy włos”, „Przez Twe oczy zielone”, „Jedzie pociąg z daleka” oraz tańczyli niezapomniane „Kaczuchy”. Nasi Seniorzy znowu udowodnili, że potrafią wspaniale się bawić, szczególnie ze swoimi wnukami.

Kochamy Nasze Babcie i Dziadków za ich dobroć, miłość, troskę ale też poczucie humoru i rytmu. Życzymy im zdrowia, szczęścia i stu lat życia. Do zobaczenia za rok!