Uczniowie klasy 3 wraz z wychowawczynią 15 stycznia zorganizowali Zimową Noc. W piątkowy wieczór stawili się w szkole w komplecie. Po przygotowaniu miejsc noclegowych dzieci

z przyjemnością bawiły się na hali sportowej. Odbywały się pasjonujące mecze w piłkę siatkową, piłkę nożną i piłkarzyki. Urządzali zawody i brali udział w zabawach z chustą animacyjną.
Nie brakowało chętnych do gry w tenisa stołowego. Ci, którzy potrzebowali wytchnienia mogli odpocząć grając w różne gry towarzyskie i planszowe. Radosna atmosfera udzieliła się także grupie obecnych rodziców, którzy chętnie włączyli się do zabawy. Ponieważ aura wyjątkowo sprzyjała już po północy uczestnicy Zimowej Nocy udali się na spacer. Harcom i szaleństwom na śniegu nie było końca. Oczywiście nie mogło również zabraknąć tańców przy znanych i lubianych utworach muzycznych. Na koniec, dla najwytrwalszych została przygotowana projekcja filmu animowanego. Sen zajął uczestnikom najmniej czasu, ale wrażenia z tej wyjątkowej nocy były niezapomniane.
Trzecioklasiści z Sułkowic już planują kolejne „szkolne nocowania” połączone oczywiście z zabawami
i rozgrywkami sportowymi na nowej hali sportowej, na którą czekaliśmy cały poprzedni rok szkolny.