W sobotę 09 stycznia 2016r. w naszej szkole jak co roku odbyła się zabawa choinkowa. Wszystkich przybyłych do budynku naszej szkoły przywitała Pani Dyrektor Jadwiga Lidia Pietrzak

Był to dzień niecierpliwie oczekiwany przez wszystkich,. Na początku punktualnie o godzinie 15:00 w wesoły nastrój wprowadziły nas dzieci z oddziału przedszkolnego, które pod okiem Pani Teresy Małkowskiej przygotowały program artystyczny z okazji Dnia Babci i Dziadka. Następnie wszyscy zebrani mieli okazję obejrzeć przedstawienie jasełkowe przygotowane przez uczniów gimnazjum oraz Panie Justynę Machnio i Klaudię Łukomską, mogliśmy po raz kolejny przypomnieć sobie historię narodzin Jezusa oraz poznać świąteczne zwyczaje panujące w krajach europejskich. Niesamowite doznania słuchowe zapewnił chór szkolny pod kierunkiem Pana Grzegorz Pietrzaka.

Kolejnym punktem programu był pokaz tańców standardowych i latynoamerykańskich w wykonaniu naszego ucznia Igora Opałki z klasy VI razem ze swoją partnerką taneczną.

„W karnawale to są bale” pod takim hasłem po występach tanecznych wszyscy wkroczyli na parkiet. Karnawał to czas wspaniałej, radosnej zabawy. Bogaty program zabaw i konkursów, przygotowanych przez Panią Justynę Machnio i samorząd szkolny sprawił, iż żadne dziecko się nie nudziło. Dzieci wystąpiły w niezwykle pomysłowych i zabawnych strojach przygotowanych przez rodziców.
Na parkiecie pojawiły się księżniczki, piraci, wróżki, aniołki, rycerze i różne zwierzątka.

W przerwach zabawę umilał słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. Tego dnia nie brakowało wielu emocji, radości, euforii. W naszej szkole bale są atrakcyjną i bardzo lubianą przez dzieci formą rozrywki. Wspólna zabawa przy muzyce rozwija i pozwala bardziej zintegrować środowisko uczniowskie oraz lokalne.

Niestety radosna zabawa musiała się w końcu skończyć.
Po godzinie 19:30. zadowoleni i pełni wrażeń uczniowie wrócili do swoich domów.
Wszystkim, którzy przyczynili się do tego, aby nasza wspólna zabawa karnawałowa się udała – serdecznie dziękujemy!